revizyon ile organize matbaacılık

ATATÜRK OLACAĞIZ!!!

Değerli Arkadaşımız,

20. yüzyıla damgasını  vuran bir devrim yaptık. Ortaçağ karanlığına son verdik.

Anadolu halkını  ağanın marabası, şeyhin müridi, sultanın tebaası olmaktan çıkarıp,

hür yurttaşlara dönüştürdük .Kısacası Mustafa Kemal`in önderliğinde Cumhuriyet kurduk.Özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı kazandık.Küçük derelerin büyük bir nehirde birleşmesi gibi bir daha ayrılamayacak şekilde Türküyle-Kürdüyle birleştik. Birleşip büyük milleti yarattık.

Geçmişte büyük fedakarlıklarla kazandığımız bağımsızlığımız bugün yok ediliyor.revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi  Türkiye’miz Washington`dan ,Brüksel den yönetiliyor. Amerikan`ın Büyük Orta Doğu Projesi`nin eş başkanları başbakan oldu. Avrupa Birliği safsatalarıyla her gün bağımsızlığımıza yeni bir darbe indiriliyor!

Özgürlük yalanları ile aslında özgürlüğümüz elimizden her geçen gün biraz daha alınıyor. Kaderimiz tarikat şeyhlerinin avuçlarına hapsedildi .Üniversite okuyabilmek için bile cemaat yurtlarından ,dersanelerinden başka bir seçenek kalmadı önümüzde.

Türküyle-Kürdüyle şehitlerimizin toprağın altında birleşen kemiklerini açılım palavralarıyla ayırmaya çalışıyorlar. Büyük milletimizi yok edip bizleri ortaçağ dünyasında etnik aidiyetlerle yaşamaya zorluyorlar.Bunu da yaparken Türkiye’nin demokratikleştiği yalanını söylüyorlar.revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Nasıl bir demokratikleşmeyse ağalıktan ,şeyhlikten.cemaatlerden hiç söz edilmiyor,onlara köle hale getiriliyoruz.

Değerli arkadaşımız

Mustafa Kemal`in bize kazandırdığı bütün değerler gördüğün gibi yok edilmekte. Bizler bugün bir karar vermek zorundayız. Ya vatanımızı düşman postallarının çiğnemesine izin vereceğiz. Ortaçağ karanlığına gömülüp ülkemizin “şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar” ülkesi olmasına göz yumacağız. Ya da ATATÜRK olacağız.Onun söylemiyle Türkü ve Kürdüyle Türkiye milletini oluşturacağız.

Atatürkçü Düşünce Kulübümüz, Atatürk olmayı seçen gençlerin biricik karargahıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: